Фото ілюстративне
Мешканців міста Вінниці, Вінницького та Хмільницького районів попереджають про вибухи та просять зберігати спокій.
Про це повідомляє Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації.
"28 травня у проміжку часу між 12.00 та 17.00 на Іванівському родовищі мігматитів ПрАТ «Іванівський спецкар’єр», який розташований в селі Іванів Хмільницького (колишнього Калинівського) району, буде проведено масовий вибух з метою подрібнення скальних порід. Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством", - йдеться у повідомленні.
З метою попередження населення про вибух будуть використані наступні звукові сигнали:
Перший сигнал «Попереджувальний» - один тривалий (тривалістю 1 хвилина) – перед початком заряджання; Другий сигнал «Бойовий» - два тривалих (тривалістю 1 хвилина кожен) – безпосередньо перед вибухом; Третій сигнал «Відбій» три коротких (тривалістю по 10 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт.