У Вінниці завершили роботу літні пришкільні табори: як проходив відпочинок

Музеї, вистави, концерти, спортивні ігри та нові знайомства. Загалом на базі загальних середніх та позашкільних закладів освіти відпочили 4 440 дітей Вінницької громади на базі 31 табору. Департамент освіти ВМР та заклади освіти, на базі яких діяли пришкільні табори, організували активний та цікавий відпочинок для дітвори.

У літніх пришкільних таборах відпочили діти різних соціальних категорій, зокрема:

 • 16 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування;
 • 884 дітей учасників бойових дій;
 • 37 дітей загиблих та зниклих безвісти Захисників та Захисниць України;
 • 471 дитина внутрішньо переміщених осіб;
 • 354 дітей з багатодітних сімей;
 • 77 дітей з малозабезпечених сімей;
 • 58 дітей з інвалідністю.

У серпні ж свої двері відчинить табір фізико-математичного ліцею №17, де діти зможуть повправлятися у «фізмат-батлах».

Цьогоріч у пришкільних таборах були розроблені насичені програми зі змістовним дозвіллям. За бюджетні кошти школярі мали можливість відвідати дитячий розважальний центр «Країна мрій».

Окрім цього, проводили різноманітні спортивні заходи, зокрема за участю дитячо-юнацьких спортивних шкіл:

 • «Козацькі розваги»;
 • «Веселі зарядки»;
 • Міжтабірний дитячий турнір з настільного тенісу «Вчимося перемагати» за підтримки ГО «Vinnytsia Volunteer Comunity»;
 • різноманітні турніри, естафети тощо.

Також вихованці Міського палацу мистецтв відвідали табори з концертною програмою «Мистецька палітра», що додало святкового настрою та естетичного задоволення вихованцям таборів. Для дітей також проводили інтелектуальні ігри, спрямовані на розвиток мислення та командної роботи: «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», “Ерудит-квартет». У межах проєкту «Абетка безпеки» представники Патрульної поліції, відділу ювенальної превенції та служби з надзвичайних ситуацій провели з дітьми тематичні заходи, що допомогли дітям краще зрозуміти правила безпеки.

Від Офісу туризму Вінниці протягом табірної зміни організували низку екскурсій по місту. Діти відвідували планетарій, музеї, кінотеатри, театр, зоопарк та туристичні маршрути Вінниці.

Дітям найбільше запам'ятався флешмоб «Ми – українці!», під час вони співали патріотичні пісні, танцювали, декламували вірші та створювали живі артоб'єкти.

Вихованці пришкільних таборів з ліцею № 4 та початкової школи № 5 зустрілися із Захисниками України, які проходять реабілітацію у Вінниці. Учні четвертого ліцею разом з військовими, що відновлюють здоров’я у нашій громаді, поїхали на екскурсію в Подільський зоопарк. Діти мали нагоду подарувати бійцям обереги та висловити свою подяку. Вихованці початкової школи № 5 завітали до Захисників у місцевому закладі охорони здоров’я, пригостили їх смаколиками та підтримали віршами та теплими побажаннями.

Джерело: ВМРПереглядів: 730
Поширень: 0