За вісім років роботи у клубах VinSmart майже вдвічі зросла кількість гуртків

1 квітня 2011 року у Вінниці почали працювати осередки комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання». За ці роки кількість клубів, педагогів, напрямків, а головне – дітей, які відвідають ці заклади, побільшало у десятки разів. В 2018 році на постійній основі центри за місцем проживання відвідували 1249 дітей. 

У 2011 році на базі клубів було запроваджено сім напрямків роботи, у 2019-му їх вже 15. Серед них – творча майстерня, гуртки з вивчення англійської, польської, німецької мов, школа стюардес-екскурсоводів, дошколярик, заняття з раннього розвитку дитини та лікувально-фізичної реабілітації, авіамоделювання, театральна студія, соціально-психологічна адаптація, креативний простір «Level 80», футбольний клуб та сучасні танці. 

Комунальний заклад “Центр підліткових клубів за місцем проживання» 1 квітня святкує 8-й день народження

Сьогодні центри підліткових клубів об’єднались під назвою VinSmart. Їх працівники  щодня навчають своїх вихованців, розвивають їхні таланти та здібності. Окрім гурткової роботи діти та педагоги беруть активну участь в організації та проведенні загальноміських заходів, таких як «Шалені перегони», «Забіг у повзунках», «ОгоРодина», «Фестиваль піщаних скульптур», екскурсійна програма в трамвайчику «Везунчик» для першокласників усіх загальноосвітніх шкіл міста та багато інших.

Комунальний заклад “Центр підліткових клубів за місцем проживання» 1 квітня святкує 8-й день народження

Детально дізнатися про роботу Центрів, розклад занять та як записати дитину у гуртки, можна на сайті VinSmart  та у групі соціальної мережі Фейсбук або завітавши до нашого центрального офісу, за адресою вул.Соборна, 91, тел.: 50-82-13.Переглядів: 3206
Поширень: 0