Народний ансамбль танцю «Барвінок» відзначив 35-річний ювілей

В понеділок, 15 квітня, у музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського відбувся ювілейний концерт ансамблю «Барвінок» з нагоди 35 річниці від дня створення.

Історія «Барвінку» розпочалась у 1984 році. За 35 років народний ансамбль танцю скорив більше 30 країн світу і привіз у Вінницю незліченну кількість Гран-прі найпрестижніших конкурсів. Народний ансамбль «Барвінок» - бренд не тільки Вінниці, а й усієї України, це той дивовижний феномен найвищої майстерності, аналогу якому немає у всьому світі.

На початку святкового концерту директор, художній керівник «Барвінку», заслужений діяч мистецтв та народний артист України Петро Бойко висловив слова вдячності всім, хто підтримує та вболіває за долю ансамблю: «Ми надзвичайно раді бачити всіх вас у цій залі. І сьогодні я з упевненістю можу сказати, що «Барвінок» звучить гордо у всьому світі, і свідченням цього є те, що багатотисячні арени стоячи вітають наших дітей, які гідно представляють свій народ і нашу Україну. Це заслуга не лише викладачів ансамблю, а, в першу чергу, це результат праці наших дітей, небайдужість їх батьків, керівників міста та області і всіх тих, хто з повагою і шаною відноситься до нашої роботи. Також ми вдячні нашим глядачам, адже саме ви приходите на наші виступи і вітаєте оплесками наших дітей».

Народний ансамбль танцю «Барвінок» відзначив 35-річний ювілей

Цього дня привітати барвінкову родину із ювілеєм та, зокрема, художнього керівника та натхненника ансамблю Петра Бойка із 45-річчям творчої діяльності завітали народні депутати України, керівники області та міста, меценати та всі ті, кого захоплює їх творчість.

Вітаючи ювілярів голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій  вручив подарункові сертифікати та висловив слова вітання колективу ансамблю: «Сьогодні в цій залі надзвичайна енергетика і те, що робить «Барвінок» - це справжня народна дипломатія і жоден чиновник чи великий політик не можуть зробити стільки для просування України у світі, її духовності і культури, як ці молоді люди і діти, які виступають сьогодні на сцені. Це дуже велика праця, це мистецтво і за це велика шана керівництву, викладачам, дітям і їх батькам».

Народний ансамбль танцю «Барвінок» відзначив 35-річний ювілей

Варто відзначити, що академіки педагогічних наук й освітяни всього світу неодноразово вивчали унікальний досвід роботи «Барвінку», адже нічого подібного дійсно немає у світі. Тільки у нас, у Вінниці, у «Барвінку» можна побачити, як діти виходять на сцену, танцюють гопак, співають, грають на барабанах й інших народних інструментах настільки професійно, що у визнаних дорослих танцівників і хореографів перехоплює подих.

Народний ансамбль танцю «Барвінок» відзначив 35-річний ювілей

Кожного року вінницький «Барвінок» отримує запрошення на виступи у США, Канаді, Бразилії, Аргентині та багатьох інших країнах. Ансамбль щороку робить тури Європою і вже шість разів був з гастролями у Японії.

«Сьогодні у «Барвінку» навчається 1600 дітей і кожного року ансамбль дає 100 концертів у Вінниці та багатьох країнах світу. Я вже у такому віці, коли задумуєшся над тим, як ти прожив життя. Я думаю, що найголовніше, що я зробив у своєму житті як керівник «Барвінку» - що всім нашим дітям, випускникам я знайшов сім’ю на все життя. Всі наші діти дружать, зустрічаються, разом святкують, відпочивають і просто один без одного жити не можуть. Дійсно, як сім’я», - підсумував Петро Бойко.



Переглядів: 9027
Поширень: 2