Вінницькі рятувальники здобули перемогу на чемпіонаті ДСНС з поліатлону

З 23 по 25 квітня у Вінниці проходив чемпіонат ДСНС України з поліатлону серед збірних команд ГУ (У) ДСНС України в областях та в м. Києві, навчальних закладів ДСНС України.

Більше ста спортсменів у складі 21-ї команди протягом двох днів виборювали першість з плавання, стрільби з пістолета та легкоатлетичного бігу на дистанції 60, 100, 1000, 2000, 3000 метрів.

Вінницькі рятувальники здобули перемогу на чемпіонаті ДСНС з поліатлону

24 квітня змагання відбулися на декількох локаціях. Зокрема, на базі тиру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського визначали кращих стрільців, а в басейні СК «Авангард» - кращих плавців. 25 квітня на стадіоні МДЮСШ-1 ЦПКіВ – найсильніших у спринті та з бігу на витривалість.

Перше загальнокомандне місце завоювала команда з Вінниці, другими стали спортсмени Національного університету цивільного захисту м.Харків, третіми - команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Вінницькі рятувальники здобули перемогу на чемпіонаті ДСНС з поліатлону

Кубки, грамоти та медалі переможцям вручали головний фахівець відділу організації фізичної підготовки та спорту ДСНС України Ігор Тимошенко, начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук та начальник Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Микола Говорущак. На завершення урочистостей право спустити прапор знову надали команді трикратному переможцю Чемпіонатів ДСНС України - спортсменам з Вінниччини.Переглядів: 3487
Поширень: 0