У Вінниці взято під варту особу, що збувала фальсифіковані ліки онкохворим

Під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області, слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області розслідується кримінальне провадження за фактом контрабандного переміщення з Туреччини, країн Азії та Російської Федерації на митну територію України лікарських засобів у значних обсягах не дозволених до використання в Україні та фальсифікованих, які збувалися  пацієнтам за готівкові кошти для лікування онкологічно хворих, зокрема  у Подільському регіональному центрі онкології, розташованого у м. Вінниці.

За результатами досудового розслідування особі, що, безпосередньо, отримувала, зберігала за місцем проживання та збувала онкохворим фальсифіковані лікарські засоби, оголошена підозра. До Вінницького міського суду внесене клопотання про застосування до неї запобіжного заходу у виді тримання під вартою, із визначенням розміру застави.

Завдяки принциповій та обгрунтованій позиції прокуратури області, 03.05.2019, за результатами розгляду такого клопотання, Вінницьким міським судом ухвалене рішення про взяття підозрюваної особи під варту та її затримано у залі суду, із визначенням розміру застави у суму понад півмільйонна гривень.

Наразі досудове розслідування у справі триває, перебуває на особистому контролі керівництва прокуратури області та вживаються заходи до  завершення розслідування у найкоротший строк.Переглядів: 2879
Поширень: 0