Вінницька міська рада розпочинає співпрацю з Палатами торгівлі та промисловості Італії та Ізраїлю

​Сьогодні, 22 травня, в Галереї XXI міський голова Сергій Моргунов підписав Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна та Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна.  

Під час підписання меморандумів міський голова Сергій Моргунов відзначив, що за останні чотири роки розвиток промисловості малого та середнього бізнесу демонструє динаміку порівняно з минулими роками. Цьому сприяло, у тому числі, консолідована робота парламенту та Уряду з підтримки підприємництва. 

Вінницька міська рада розпочинає співпрацю з Палатами торгівлі та промисловості Італії та Ізраїлю

«Економіка міста розвивається. Зрозуміло, що хотілося б, щоб це відбувалось гігантськими кроками. Якщо говорити про Вінницю, то за два останні року у нас відкрилося три нові заводи: ДП «Електричні системи», «Green Cool» та «KNESS». Це дає створення робочих місць, надходження до бюджету міста. У 2018 році місто Вінниця, і Вінницька область загалом, посіли перше місце за легкістю ведення бізнесу в Україні по рейтингу  «Regional Doing Business». На сьогодні у Вінниці є діалог між владою та бізнесом.  Підписання меморандумів дає нові можливості для вінницького підприємництва щодо співпраці і виходу на ринки Італії та Ізраїлю. Зі свого боку ми підтримуватимемо такі ініціативи», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Вінницька міська рада розпочинає співпрацю з Палатами торгівлі та промисловості Італії та Ізраїлю

Голова наглядової ради Промислово-інноваційної палати Ізраїлю Євгеній Шульгін відзначив, що економічний світ змінюються дуже швидко. Сьогодні акцентують увагу на партнерстві між містами. Він зазначив, що в Україні була проведена дуже вдала реформа децентралізації і це видно по розвитку міст.

«Наші міста дуже сильно переплелися, і це є великою перевагою. Ми хочемо використати ці зв’язки для того, щоб розвивати економічні відносини. Наші держави підписали важливий документ про зону вільної торгівлі. Тепер його потрібно ратифікувати, до цього ми йшли 25 років. У нас великі перспективи і маємо створювати якісні відносини. Нас цікавлять реальні кроки, які ми готові підтримати. Ми готові ділитися нашим досвідом та знаннями», - зазначив Євгеній Шульгін

Президент Палати торгівлі та промисловості Італії Ріккардо Ферретті зазначив, що вони готові ділитися своїм досвідом та підтримувати проекти вінницького бізнесу фінансово. 

Вінницька міська рада розпочинає співпрацю з Палатами торгівлі та промисловості Італії та Ізраїлю

«Торгова промислова палата надає гарантії на відносини між українськими та італійськими підприємствами. Наші народи дуже схожі, багато українців живуть і працюють в Італії, а італійці працюють і живуть в Україні. Палата може дати поради, як організувати свій бізнес. Я вперше у Вінниці і хочу подякувати владі міста, тут все для людей організовано на найвищому рівні. Це сигнал для розвитку взаємного бізнесу. Ми хочемо почути від представників бізнесу, чим Торгово-промислова палата може бути корисна для Вінниці. Ми маємо багато засобів, щоб бути корисними, в тому числі і фінансових», - додав Ріккардо Ферретті.Переглядів: 3129
Поширень: 2