«Бейбі-бум» в Подільському зоопарку

В сімействі сірих угорських волів, що живуть в Подільському звіринцю – родини. На світ з’явився малюк, та вагою понад 30 кілограмів. Телятко – вже третє у мами й тата. Буйволи — представники древньої породи довгорогих, адже кожен ріг – до 70-и см завдовжки.

Вже за рік, буйволеня буде схоже на тата. Таким же кремезним, високим, суворим (на перший погляд) й кольору «журавлиного пір’я».

Малюк від батьків не відходить. Разом з ними розгулює на пасовиську зоопарку.

За останній місяць у звіринцю народилось більше десятка малюків. Серед найстарших, в екзотичному дитсадку - антилопа Канна. А тиждень тому, у родині двогорбих верблюдів, народився первісток.

«Бейбі-бум» в Подільському зоопарку

«Ми всі дуже переживали, щоб мама годувала верблюденя материнським молоком. Коли маленька тваринка, як і дитина, харчується материнським молоком, в неї виробляється гарна імунна система, воно не буде хворіти. От самка і годує верблюденя, це дуже чудово», - розповідає директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Наразі тата від сімейства відселили, кажуть: для безпеки малюка.

Нагадаємо, нещодавно до зоопарку привезли новоселку. Це самка зебри Гранта. Їй 10 років. Наразі, їй шукають самця.  Переглядів: 5193
Поширень: 0