У міській раді привітали вінницьких спортсменів, які показали високі результати у змаганнях

21 червня у міській раді відбулась зустріч голови комітету по фізичній культурі та спорту Сергія Краєвського з чемпіоном світу з шашок-64 Леонтьєвим Левом, призерами чемпіонату України з баскетболу та призерами Всеукраїнського турніру з футболу серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Вінницькі спортсмени показують високі результати у змаганнях різних рівнів. Так, з 28 травня по 5 червня в місті Ізмір (Туреччина) під егідою FMJD відбувся молодіжний чемпіонат світу з шашок-64. Серед молоді до 13 років визначили найсильніших в класичній, швидкій та блискавичній іграх. Вінниччину та міську дитячо-юнацьку спортивну школу №6 представляв на чемпіонаті світу з шашок-64 вихованець Миколи Леонова – Лев Леонтьєв, який став чемпіоном світу та бронзовим призером.

З 13 по 15 червня у місті Івано-Франківськ відбулися фінальні змагання двадцятого Всеукраїнського турніру з футболу серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч». У фінальних змаганнях брали участь 8 команд. Команда вінницької ЗШ №35 виборола 3 місце. У фінальній боротьбі за 3-4 місце вінничани змагалися з командою з м.Коростень, де отримали перемогу з рахунком 2:0. Тренери: Рижковий Віталій, Базалицький Валерій. Загалом у даному турніру взяли участь 8 тисяч команд.

3-5 червня у м. Київ відбулись фінальні змагання чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2005 р.н. Команда спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (СДЮСШОР) з баскетболу виборола 2 місце серед 24 команд. Тренер Волошина Алла.

Сергій Краєвський подякував спортсменам за їхню роботу та побажав успіхів та перемог у майбутньому. Переглядів: 2088
Поширень: 0