В Стрижавській колоній рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі

24 червня з метою відпрацювання злагоджених дій під час організації гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт на території державної установи «Стрижавська виправна колонія (№81)» були проведені тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі.

За легендою навчань загоряння виникло у приміщенні котельні. Першими прибули на виклик бійці відомчої пожежної охорони. Вони одразу провели евакуацію шести засуджених працівників та від’єднали від енергозабезпечення приміщення. Площа пожежі склала 80 кв.м, також існувала загроза поширенню полум’я на всю площу котельні, а це близько 250 кв.м. Прибувши на допомогу відомчій пожежній команді, Бійці Державної пожежно-рятувальної частини №1 м. Вінниці в апаратах захисту органів дихання провели розвідку приміщення на виявлення у ньому постраждалих людей, на щастя всі ув’язнені працівники були вчасно евакуйовані.

В Стрижавській колоній рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі

Завдяки злагодженим та професійним діям бійців ДСНС та вогнеборців відомчої пожежної охорони виправної установи, умовну пожежу вдалося швидко локалізувати та ліквідувати.

Умовна пожежа у в’язниці є частиною спеціальних тактичних навчань, які у подібних закладах проводяться регулярно. Рятувальники кажуть, що загоряння на режимних об’єктах є особливими, адже у них є своя особлива специфіка. Тому навчання у в’язниці є своєрідним іспитом для адміністрації закладу, конвоїрів та й самих рятувальників на готовність до виникнення пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій.

В Стрижавській колоній рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі

Рятувальники зазначають, що проведення даних тренувань є надзвичайно важливим, оскільки від злагоджених дій персоналу колонії та рятувальників під час пожежі залежить не лише збереження матеріальних цінностей, а найголовніше — життя і здоров’я людей.

До проведення тактико-спеціальних навчань залучалося 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.Переглядів: 3190
Поширень: 0