За завідомо неправдиве повідомлення про замінування магазину, юнак може поплатитися свободою

Прокурорами Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 259 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вдень, 28 квітня, житель Гайсина, бажаючи дезорганізувати діяльність місцевого магазину "Каштан" та тим самим посягнути на громадську безпеку, вирішив зробити завідомо неправдиве повідомлення про вибух.

Реалізуючи свій злочинний умисел, 21-річний юнак, достовірно знаючи, що поширювана ним інформація є неправдивою, розуміючи, що таке повідомлення створить паніку та страх серед населення та порушить громадську безпеку, здійснив з власного мобільного телефону дзвінок до оператора лінії "112" та,  не називаючи себе, повідомив диспетчеру, завідомо неправдиву інформацію, про підготовку вибуху через замінування приміщення магазину "Каштан" у м. Гайсин.

У подальшому, під час проведення обстеження компетентними органами прилеглої території та будівлі магазину, жодних вибухових пристроїв, речовин або конструктивно схожих на них предметів не виявлено, повідомлення про підготовку вибуху не підтвердилось.

Після проведення необхідних слідчих дій, отримання висновків експертиз, вказаному громадянину повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 259 КК України.

Найближчим часом обвинувальний акт буде скеровано до суду.Переглядів: 4853
Поширень: 0