Концерн Поділля
Ковзанка «Льодовий клуб» отримала шанс на продовження життя

Вчора стало відомо, що улюблене місце для відпочинку дітей та дорослих отримала шанс на подальшу історію та існування. Виявилось, що голос 10 і справді гучніше ніж голос 1го.

Протягом усього дня у соціальних мережах з'являлись світлини від людей, які небайдужі до долі ковзанки. Всі вони були підписані однозначно і надихаюче: #хочунакаток та #нампотрібенЛьодовий клуб.

Усі вони люблять Льодовий клуб, частенько проводять тут час із друзями та родиною, ще з часів навчання, крім того, вони не уявляють ситуацію, коли у місті не залишиться ковзанки, яка вже давно стала його невід'ємною частиною як для вінничан, так і для жителів вінницької області, які часто приїзжають сюди цілими групами.

Ковзанка «Льодовий клуб» отримала шанс на продовження життя

Та справді, голос 10 – завжди гучніше. Та їх чують. Чують ті, кому доля міста також небайдужа.

«І ми можемо зберегти Льодовий клуб, коли об'єднаємось, в місці, де ми росли, знайомились та веселились!» - кажуть активісти.

Та саме їх силами в неділю буде влаштовано флеш-моб катання, до того ж безкоштовного, на підтримку ковзанки. Вони закликають усіх прийти о 12.00 та приєднатись до флеш-мобу, що допоможе врятувати Льодовий клуб для міста, для дітей та дорослих, які так люблять кататись та відпочивати у цьому місці, для спортсменів та майбутніх поколінь.

Тож, 29 вересня, о 12.00 усіх небайдужих закликають прийти на ковзанку, вдягнути ковзани та довести, що ми можемо боротись за те, що для нас важливо! Початок флеш-мобу о 12.30!Переглядів: 1198
Поширень: 1