Власників комерційних приміщень на центральних вулицях міста знайомили з особливостями розміщення вивісок

Сьогодні у Хабі «Місто змістів» відбувся інформаційний захід щодо упорядкування вивісок на фасадах окремих будинків у центральному історичному ареалі Вінниці. Тут зібрались фахівці міської ради та підприємці, які мають комерційні заклади у будівлях, що знаходяться на вулицях центральної частини міста. Бізнесменів консультували щодо того, як мають вигладять вивіски та обговорювали спільно з ними можливі варіанти.

У Вінниці продовжується формування якісного та комфортного міського простору, одним із елементів якого є вивіски на фасадах будівель. Результати цієї роботи вже можна побачити на Соборній, Замостянській та першій черзі вул. Пирогова. 

В цьому році цей напрямок охопить інші території міста, зокрема і вулиці центральної частини Вінниці:  Грушевського, Магістратській, Оводова, Артинова та Театральній.

26 лютого у Хабі «Місто змістів» із власниками приміщень, які знаходяться в будівлях на цих вулицях, обговорювали усі деталі процесу приведення у відповідність вивісок на їхніх фасадах.

Їм розповіли про технічні та просторові характеристики, такі як висота літер, розмір інформаційної таблички, кольорова гама тощо.

Наразі на вулицях центрального ареалу міста є 45 будинків, фасади яких мають в цьому році прикрасити вивіски нового формату. 

«Сьогодні ми зібрали підприємців з центральної частини міста, які не були задіяні під час роботи з вивісками по вулиці Соборній. Це ті, хто має комерцію у будинках по вулицях Грушевського, Магістратській, Артинова, Оводова тощо. Цих підприємців ми запросили перед розробкою комплексної схеми для того, щоб проінформувати їх і отримати зворотній зв'язок: щоб вони принесли свої франшизи, брендбуки і ми з ними могли проконсультуватись, як саме їхні вивіски повинні увійти до комплексу. Це перша зустріч, і ті, хто прийшли сьогодні, отримали максимальну кількість інформації для того, щоб на майбутнє не отримувати приписи, попередження та штрафи. Загалом, це вже четвертий етап роботи з вивісками. Раніше ми працювали по вулиці Соборній, Замостянській, перша черга Пирогова, і зараз приступаємо до розробки вивісок для комплексу будинків в центрі. Ми сподіваємося, що зустрічі у формі діалогу спрощують процес роботу з вивісками для підприємців, адже вони отримують інформацію на кількох етапах – перед початком розробки нормативного документу та після його затвердження», – каже головний архітектор міста Вінниці Євгеній Совінський.Переглядів: 2101
Поширень: 0