У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

«Міс Вінниця 2020» пройшов у нашому місті 23-й рік поспіль. Свято краси, таланту та харизми провели в перший день весни.

У фіналі конкурсу краси «Міс Вінниця» в театрі Садовського 16 вінничанок змагалися за титул найвродливішої.

Позаду – 1,5 місяці без тістечок, виснажливих тренувань у фітнес-центрі, відвідування косметологів, стоматологів, стилістів та заняття з вимогливими хореографами. Взяли участь конкурсантки і в доброчинності: зібрали на благодійному вечорі 42 тисячі грн на операцію для 15-річної Вікторії Давискиби, юної вінничанки з ДЦП мріє стати на ноги.

У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

Під час фіналу красуні мали перед глядачами та суддями 5 виходів.

У складі журі цього річ були переможниці попередніх «Міс Вінниця», дизайнер Олександр Очеретний, шоумен та ведучий Анатолій Борсюк, меценати та спонсори, а також «Міс Україна 2019» Маргарита Паша.

Фіналістки спершу дефілювали в образах від вінницького дизайнера Олександра Очеретного. Колекція в чорних, білих, червоних та бежевих кольорах з мереживами та оригінальними прикрасами – створена спеціально для конкурсанток.

Ведучі «розігрівали» вісімки дівчат питаннями про те, як би вони вчинили у тій, чи іншій життєвій ситуації. Тож, з’ясували: для них не проблема стрибнути з парашутом, а на перше побачення не принципово взувати височезні підбори, а деякі переконували, що краса не зовні, а з середини.

У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

Під час другого виходу дівчата перевтілились у героїнь відомого фантастичного бойовика «Матриця». З весняно-ніжних, попередніх образів, дівчата перетворились в брутальних та суворих «Lady in black».

А поки претендентки на корону королеви готувались до наступних виходів, публіку запалювали хедлайнери свята: учасниця телешоу «Голос країни» Ольга Мельник, чоловічий колектив міського Палацу Мистецтв «Зоря», закружений у танці художник, який малює портрети в оригінальному жанрі, суперфіналіст 4-го сезону «Україна має талант» Денис Дитинюк, саксофоніст Євген Попель. «Тимчасовий релакс» для публіки влаштував співак Ivan NAVI.

У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

Також вперше вінничанам показали унікальне неонове шоу.

У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

Наступний вихід – танець зі стільцями. Дівчата демонстрували не лише легке весняне вбрання від дизайн-майстерні Dess, а й показали пластику та артистичність.

У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

Але найгарячішим, як завжди, став вихід у купальниках.

Як і годиться, на вирішальну частину — оголошення переможниць, красуні вийшли в сліпучих сукнях, гідних королев.

Обрати «Міс Глядацьких симпатій» довірили гостям свята. Впродовж конкурсу кожен міг відзначити на бланку свою «фаворитку». Тож, цей титул віддали учасниці №10 Оксані Коломієць.

Напруга у залі зашкалювала, коли оголошували переможниць у своїх номінаціях.

  • «Міс грація» стала конкурсантка №1 Світлана Кубюк;
  • «Міс Victoria’s Secret» оголосили №14 Маргариту Руду;
  • «Міс фітнес» присвоїли №15 Ірині Спартул;
  •  «Міс Верона Тур»№4 Анна Дернова;
  • «Міс Princess» обрали №2 Юліту Корнійчук;
  • «Міс Діадема» стала конкурсантка №11 Маргарита Лукіна;
  • «Міс масмедія» стала №5 Олександра Стасенко.

Обрали також одразу 2 «Віце-міс»: учасниця під номером №15 Ірина Спартул та №8 Олександра Щуренко.

У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

Унікальну корону, створену ювелірами спеціально для конкурсу одягли на «Міс Вінниця 2020» Оксану Коломієць, учасницю №10.

«Я неймовірно щаслива, я розплакалась, коли оголошували моє ім’я. Коли я ішла кастинг, звісно, я хотіла перемогти, але настільки були гарні всі дівчата, що я сподівалась взяти хоч якусь номінацію. Але сказати чесно: я багато працювала над собою і мої старання мають буди винагородженні», - не стримуючи емоцій, зізнається Оксана.

У Вінниці «коронували» найвродливішу «міс»

Володарка титулу представить Вінницю на Всеукраїнському конкурсі «Міс Україна 2020».

«В мене є важлива місія перед нашим містом і перед усіма, хто за мене голосував: пронести цей титул гідно, зробити усе, щоб краса була не тільки зовні, щоб своєю красою допомогти соціальним проєктам, і звісно, перемогти на «Міс Україна», - додає королева краси.Переглядів: 5373
Поширень: 2