З 17 березня в усіх відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс» тимчасово припиняється прийом громадян

З 17 березня в усіх відділеннях  ЦНАП «Прозорий офіс» тимчасово призупиняється прийом громадян на весь період карантинних заходів.  

«Ми просимо вибачення за тимчасові незручності, але такі заходи вжили задля безпеки громадян. Консультації вінничани зможуть отримати:

  • у кол-центрі Прозорого офісу за тел. 65-50-50,
  • кол-центрі Пенсійного фонду - 50-88-81; 50-88-82; 50-88-83.

Консультації можна також отримати у працівників департамента соціальної політики міської ради:

  • управління соціального захисту «Правобережне»  - 50-83-88;
  • управління соціального захисту «Лівобережне» -  50-86-70.  

Крім цього деякі послуги можна отримати онлайн», - зазначила директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук

Щоб дізнатись, які послуги можна замовити онлайн, та замовити їх потрібно увійти в Персональний кабінет на офіційному сайті міської ради. 

Серед них – оформлення ФОП і ТОВ, допомога при народженні дитини, будівельні послуги. Також онлайн можна отримати архівні довідки, документи, пов’язані з земельними, містобудівними та архітектурними питаннями, наприклад, витяг з плану зонування, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідка про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві та інші. Через Персональний кабінет можна замовити довідку про невідвідування дитячого дошкільного закладу, направлення в дошкільні навчальні заклади (групи) компенсуючого типу тощо. Загалом – 25 он-лайн послуг.

Нагадаємо, на період карантину в міській раді призупиняється особистий прийом громадянПереглядів: 4559
Поширень: 1