Вінничан закликають не спалювати траву: у ній мешкають тварини

Рятувальники Вінниччини б’ють на сполох: через халатність людей, з початку року сталось майже 400 пожеж.

«Лідери» по спалюванню сухої рослинності — мешканці Вінницького (75 га), Тиврівського (48 га), Літинського (48 га), Жмеринського (38 га) районів та у місті Вінниці (18 га). Загалом у полум’ї за три місяці опинилось більш як 400 гектарів землі.

Вінничан закликають не спалювати траву: у ній мешкають тварини

Також нагадують, що пожежі в екосистемах винищують не лише рослини. В нірках, що замасковані у траві мешкають тварини, які з приходом весни, почали давати потомство. Це, зокрема, їжаки та зайці. А через паліїв, безпомічна малеча згорає живцем.

Вінничан закликають не спалювати траву: у ній мешкають тварини

Тож, рятувальники Вінниччини б’ють на сполох та просять громадян подбати про безпеку.

«В той час, коли бійці ДСНС, у зв’язку зі спалахом COVID-19, несуть службу у посиленому режимі та вживають заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусу, а також стоять на варті безпеки громадян, знаходяться ті, які додають клопоту та зайвих викликів Службі «101». Мова йде про громадян, які нехтують усіма правилами безпеки випалюючи суху рослинність на відкритих територіях, при цьому геть не замислюючись про ризики», - закликає на своїй Фейсбук сторінці ГУ ДСНС України у Вінницькій області.Переглядів: 2929
Поширень: 0