У зв’язку з трагічними подіями до кінця тижня у Вінниці відмінені усі масові та розважальні заходи. А на будівлях муніципальних установ, підприємств та організацій упродовж 18-20 липня будуть приспущені державні прапори. З цим же проханням ми звертаємось до усіх інших закладів та підприємств.

Ми віримо, що буде проведено об’єктивне розслідування всіх обставин цієї справи, і цивілізований світ знатиме правду про причини загибелі мирних людей, пасажирів літака Боїнг-777, та екіпажів українських літаків ЗСУ. НІ – тероризму в Україні.

За дорученням Президента України Петра Порошенка створено урядову комісію. Уряд вимагає проведення масштабного міжнародного розслідування за фактами збиття в ніч на 14 червня військово-транспортного літака Повітряних сил Збройних сил України Іл-76, 14 липня в Луганській області літака АН-26 Збройних сил України, 16 липня в Донецькій області літака СУ-25 Збройних сил України та катастрофи малайзійського Боїнга-777 за участі Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) і Європейської організації з безпеки аеронавігації (EUROCONTROL).

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що до складу урядової комісії увійшли всі органи влади, які покликані забезпечити організацію пошукових робіт, рятувальних робіт, всі інші процедури, які передбачені міжнародним і внутрішнім правом для того, щоб розслідувати і усвідомити те, що відбулося на території повітряного простору України.​Переглядів: 2759
Поширень: 0