Телефон: 0432 27-20-06

Сайт

Вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів №24 Вінницької міської ради

Вечірня середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів №24 заснована у 1948 р. рішенням міської ради депутатів трудящих м. Вінниці.

Вечірня СЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №24 діє відповідно до Положення про вечірню (змінну) школу та керується у своїй діяльності власним Статутом та іншими нормативно-правовими актами.

Наш заклад забезпечує реалізацію права громадян, які не мають можливості навчатися у школах з денною формою навчання, здобуття загальної середньої освіти з відривом або без відриву від виробництва. Здобуття базової та повної загальної середньої освіти не обмежується віком. Школа ІІ та ІІІ ступенів функціонує разом.

На даний момент до школи ІІ ступеню належать 9-ті класи, ІІІ ступеню – 10-12-ті класи. Основним документом, що регулює навчально-виховний процес у вечірній школі, є робочий навчальний план, розроблений на основі типових навчальних планів, затверджених Міністерством освіти і науки України. Робочий навчальний план включає тижневе навантаження: для учнів 9-х класів – 19 годин, 10-12-х класів – 18 годин; для навчально-консультаційного пункту при виправній установі покарань №1 м. Вінниці – для учнів 9-х класів – 13 годин, 10-12-х класів – 12 годин. До робочого навчального плану включені основні (базові) предмети за виключенням трудового навчання, фізичного виховання, інформатики, захисту Вітчизни.


Переглядів: 6105
Поширень: 3