У Вінниці на День знань відкрили нову школу в мікрорайоні Поділля

Сьогодні, першого вересня, свої двері для 1339 учнів відкрила новозбудована гімназія №24, що на Поділлі.  Вперше за нові парти сіли 311 першокласників. 

Будівництво цієї школи – наймасштабніший проєкт в освіті міста за останні роки. Зведення будівлі закладу розпочалось в грудні 2015 року. Спочатку вона будувалась за кошти інвестора  та міського бюджету, а з 2016-го року місто отримало фінансову підтримку держави. Сьогодні це найсучасніший заклад середньої освіти у місті. Востаннє нову школу у Вінниці відкривали восени 2006 року в мікрорайоні Пирогово.  

У Вінниці на День знань відкрили нову школу в мікрорайоні Поділля

У Вінниці на День знань відкрили нову школу в мікрорайоні Поділля

Для довідки: 

Школа запроектована на три поверхи, що зв’язуються між собою трьома сходовими евакуаційними та однією основною сходовою кліткою. На трьох поверхах є відокремлена зона для дітей з 1-го по 3-й клас. Вони мають свою рекреаційну зону, окремі санвузли, свою сходову клітку та окремий вхід в школу.

На першому поверсі - їдальня на 250 посадочних місць. Також на 1-му поверсі розміщенні 2-спортивних зали: 36х18 м та 24х12 м, а 3-й спортзал 12х15 м  на 2-му поверсі. Кожен з яких має по 2 роздягальні з душовими. Всього на 1-му поверсі: 9 класів + 4 класи (1-3 класи)

На другому поверсі - бібліотека, читальний зал на 30 учнів, книгосховище. Також на 2-му поверсі над їдальнею запроектований актовий зал на 356 місць та допоміжними приміщеннями. Також на цьому поверсі розташована вчительська, приймальна та кабінет директора.  Всього на 2-му поверсі: 8 класів + 4 класи (1-3 класи).

На третьому поверсі розташовані учнівські класи: 15 класів + 4 класи (1-3 класи). На кожному поверсі є жіночі та чоловічі санвузли.

Школа повністю пристосована для навчання дітей з особливими потребами. Має сучасне спортивне ядро. 

Загальна вартість будівництва гімназії №24 - 169,7 млн грн. З них - 73,1 млн грн кошти міського бюджету; 61,8 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку;  9,9  млн грн  -  субвенція соціально-економічного розвитку; 24,9 млн грн – кошти інвестора (ТОВ «БМУ-3»).Переглядів: 3648
Поширень: 3