Концерн Поділля
Визначено переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців

За результатами засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), що відбулось 11 вересня під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, визначено 36 переможців.

Серед них:

1       Громадянка Архіпова Людмила Анатоліївна, Вінницький р-н, "Тепличне господарство" (вирощування зелені)

2       ТОВ "Жива Альтернатива" Бондар Олександр Владиславович, Гайсинський р-н, "Вирощування та реалізація Лаванди ефіроолійної"

3       ФОП Вакула Дмитро Вячеславович, м.Вінниця, "Грумінг салон «Любимчик»"

4       ФОП Верхова-Єднак О.О., м.Вінниця,  "Майстерня подільської кераміки"

5       ФОП  Дроботя Надія Олексіївна, Оратівський р-н, "Переробка лікарських рослин та виробництво сухофруктів"

6       ФОП Железняк Наталя Феодосіївна,  Вінницький р-н, "Розведення бджіл української карпатської породи" (виготовлення та продаж медових міксів і бджолопродуктів)

7       ФОП Западнюк Тарас Григорович, Тростянецький р-н, Посадка, вирощування та збір зимового часника

8       ФОП Ільченко Микола,  Погребищенський р-н, Розширення асортименту сільської крамниці та її соціальної функції в селі Сопин Погребищенського району

9       ФОП Кравець Сергій Іванович, м.Могилів-Подільський, Вирощування фруктів, ягід та їх сушка і заморозка

10     ФОП Красиленко Дмитро Володимирович, Бершадський р-н, "Товарна пасіка" (виготовлення та реалізація  бджолопродуктів, створення навчального центру бджіловодства для місцевих школярів)

11     ФОП Кривонос Микола Миколайович, Бершадський р-н, Побудова та обладнання холодильного приміщення для зберігання винограду, яблук та інших фруктів

12     ФОП Куриленко Інна Іванівна, Іллінецький р-н, Виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання

13     ФОП Кущ Юлія Вадимівна, м.Вінниця, Відкриття курсів німецької мови «ERFOLG»

14     ФОП Лига Олександр Михайлович, Тростянецький р-н, "Виготовлення та реалізація бджолопродутів" (реалізація  бджолопродуктів у переробленому вигляді - мікси, пасти, основні продукти з меду)

15     Громадянка Мацюк Марія Василівна, Оратівський р-н, «Зовнішня краса людини – як відблиск її внутрішнього світу»

16     ФОП Нечепоренко Надія Василівна, Тульчинський р-н, "Життя на фото" (надання послуг сільському населенню художньої фотографії та супутні послуги)

17     Громадянка Ништа Лариса Дмитрівна, Оратівський р-н, "Рибні та сирні смаколики" ( переробка риби  та сиру шляхом гарячого та холодного копчення)

18     Громадянин Пастушенко Віктор Валерійович, Оратівський р-н, "Учням сільських шкіл гідне харчування" (організація  шкільних буфетів  у сільських школах)

19     Громадянка Пінчук  Вероніка Олександрівна, м.Вінниця, "Pinchuk Media" (Естетичне виховання і творчі гуртки)

20     ФОП Редчик Дмитро Валерійович, м.Вінниця, "Створення, виготовлення та впровадження СМАРТ обладнання для забезпечення ресурсоефективності технологічних процесів в сільському господарстві і переробній промисловості"

21     СВК "Жива Альтернатива" Розсоха Станіслав Олексійович, Тростянецький р-н, "Вирощування та реалізація Лікарських трав занесених до Червоної Книги України"

22     ФОП Самошевський Дмитро Васильович, Тульчинський р-н   "Надання консультацій та проведення майстер-класів із образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва у сільській місцевості"  

23     ФОП Слободянюк Мирослава Григорівна, Шаргородський р-н, "Фотостудія «В об’єктиві» (створення переносної фотостудії та надання послуг мешканцям села з фотографування)

24     ФОП Сологуб Павло Мусійович, Липовецький р-н, "Аквакультурний бізнес у с.Вахнівка Липовецького району" (створення зони відпочинку на ставку)

25     Громадянин Стороженко Віктор Миколайович, Тростянецький р-н, "Виготовлення меблів, дизайн інтер’єрів, ландшафтний дизайн"

26     Громадянин Тарадайко Руслан Григорович, м.Вінниця, Організація  виробництва целюлозного утеплювача

27     ФОП Тринос Надія Михайлівна, Вінницький р-н, Кузня-шоу «ковальський гостинець»

28     ФГ "НІКА-П", Чернівецький р-н, Організація переробки соняшнику

29     ФОП Філіпішена Марія Володимирівна, Могилів-Подільський р-н, Творча майстерня «Оксамит» (діяльність  творчої майстерні з пошиття сценічного  одягу і костюмів)

30     ФОП Фомінов Олександр Іванович,  Могилів-Подільський р-н, Цвіт Нації (створення стрілецького полігону, патріотичне виховання молоді)

31     ФОП Чайковська Тетяна, Жмеринський р-н, "Міні-цех з сушіння фруктів, ягід та овочів"

32     ФОП Чернюк Микола Станіславович, Оратівський р-н, "Ідея" (вирощування та збут високопродуктивного  озимого часнику в т.ч. на експорт)

33     Громадянка Швець Василина Михайлівна, Вінницький р-н, "Швацька майстерня у с.Жабелівка"

34     ФОП Шкуренко Алла Василівна, м.Вінниця, "Створення виробництва корисних харчових сумішив/каш"

35     ФОП Щур-Комарницька Юлія Степанівна, Липовецький р-н, "Інкубація домашньої птиці"

36     ФОП  Васильєва Любов Вікторівна, м.Ладижин, "Вирощування бамбуку та інших екзотичних рослин". 

Відповідно до бізнес-планів переможців передбачається створення біля 100 робочих місць. Загальна вартість бізнес-планів становить понад 8,8 млн.грн., в т.ч. 1,4 млн.грн. - кошти обласного бюджету.

Вінінтермед


Переглядів: 223
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр