Нові робочі місця та розвиток територій: у Вінницькій громаді збудують екоферму

Вчора, 23 лютого, на черговому засідання сесії ВМР затвердили деталізовані додаткові умови здійснення партнерства в Малих Крушлинцях.

На території цього населеного пункту, який входить до складу Вінницької громади, планують побудувати сучасну екоферму.

Як розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов, від стабільної роботи економіки залежить обороноспроможність України. Тому Вінницька міська рада продовжує сприяти розвитку підприємницької діяльності в громаді, щоб наповнювати ринок праці та збільшувати кількість податків, які надходять до бюджету.

“Для допомоги Силам Оборони та забезпечення стійкості міста – маємо максимально сприяти розвитку підприємництва громади, щоб люди мали роботу, а в бюджет надходили податки. Сьогодні одним з сесійних рішень затвердили деталізовані додаткові умови здійснення партнерства в Малих Крушлинцях. Там планується будівництво екоферми. Буде створено 50 нових робочих місць, 20 % з яких – для учасників бойових дій.
Передбачено встановлення сонячних панелей та будівництво біогазової установки для переробки органічних відходів. Це відповідає взятому нами Європейському зеленому курсу, – сказав Сергій Моргунов. – Дякую соціально відповідальному бізнесу за конструктивну співпрацю. Головне, що вона спрямована на розвиток громади та підтримку наших людей”.

Як повідомили в департаменті економіки і інвестицій ВМР, реалізувати цей проєкт планують протягом трьох років з дня укладання договору оренди землі та угоди про соціально-економічне партнерство.

Під час засідання сесії депутати також затвердили деталізовані додаткові умови здійснення партнерства щодо територій поруч зі ставками у Щітках – Марків та “Без назви”. Це інвестиційно привабливі водні об’єкти, на прибережних захисних смугах яких планують створити умови для культурно-оздоровчих потреб місцевих жителів.

“Додаткові умови передбачають низку робіт, пов’язаних з очищенням водних об’єктів, укріпленням берегів, здійснення санітарної обрізки дерев та додаткового озеленення цих земельних ділянок, а також розробку та погодження проєкту благоустрою земельної ділянки з урахуванням доступності та безбар’єрності. Важливо також, що в майбутньому тут будуть створені належні умови для відпочинку та оздоровлення”, – сказав директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.Переглядів: 456
Поширень: 0