Муніципальна поліція змінила назву та розширила територію обслуговування

Сьогодні під час сесії міської ради депутати проголосували за зміну назви комунального підприємства «Муніципальна поліція». Тепер ця структура називається «Муніципальна служба правопорядку». Також цим рішенням повноваження КП були поширені на територію населених пунктів Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Більше шести років у Вінниці працює КП «Муніципальна поліція». Її працівники здійснюють контроль за станом благоустрою на території міста, підтриманням чистоти та порядку у Вінниці, недопущенням стихійної торгівлі. Серед іншого – відстежують випадки спалювання опалого листя, гілля та інших відходів на присадибних ділянках. Складають протоколи на порушників, які забруднюють водні об’єкти, та тих, хто створює стихійні сміттєзвалища.

Восени минулого року було утворено Вінницьку міську об’єднану територіальну громаду, до якої приєдналось селище Десна Вінницького району. Рішенням сьогоднішньої сесії міської ради повноваження КП «Муніципальна служба правопорядку» поширюються на всю об’єднану громаду.

Нагадаємо, що повідомляти про правопорушення «Муніципальній службі правопорядку» можна за телефоном +38(050)-747-65-63, або надіслати фото і коментарі через Viber. Переглядів: 3398
Поширень: 0