Телефон: 0432 50-74-72 0432 50-74-73 067 744-22-88

Сайт

Нашою метою є створення житла, де буде затишно всім. Ми дбаємо про людей та їх безпеку, використовуючи у будівництві виключно екологічні матеріали.

Наш компанія — це команда професіоналів, які старанно і якісно виконують свою роботу, не намагаючись здати план в нереально короткі терміни. Ми дотримуємося технічних та будівельних норм, на кожному етапі перевіряємо і контролюємо процес зведення споруд.

Компанія Градо Строй

ЖК «Комфорт»

В 2015 році розпочалося будівництво житлового комплексу «Комфорт», розташованого по вул. Стрілецькій (Червоноармійська) 1, що складається з 5 секцій із власною інфраструктурою та територією. Комплекс є повноцінним житловим кварталом, що відповідає всім сучасним вимогам до якості новобудов.

ЖК «Комфорт»

Наш житловий комплекс — це поєднання професіоналізму, сміливих архітектурних рішень та якісних матеріалів. Наша новобудова не схожа на інші будинки міста. Вона виділяється своєю гармонійністю та стилем. Архитектура споруди увібрала у себе атмосферу різних куточків світу: елегантного Парижу, яскравого Копенгагену, сучасного Нью-Йорку.

Крім квартир, у комплексі розташовані комерційні приміщення з розвиненою інфраструктурою — починаючи від офісних приміщень і продуктових супермаркетів, і закінчуючи тренажерними залами і салонами краси. Все це є великою перевагою при купівлі квартири в новобудові ЖК «КОМФОРТ». Крім того, комплекс може похвалитися наявністю паркінгу (підземного та наземного). На території ЖК проектується басейн, ресторан, кінотеатр, дитячий навчальний центр, муніципальний медичний центр.


Переглядів: 17086
Поширень: 5

Останні новини компанії

Директор компанії «Градо Строй» отримав подяку за підтримку  заходу MILANIALAND

Директор компанії «Градо Строй» отримав подяку за підтримку заходу MILANIALAND

«Градо Строй» - сучасна будівельна компанія, яка швидко розвивається, створюючи якісні будинки зі світлими та просторими  квартирами. І, хоча основною метою ...